Document Management Conference po roce opět v Praze

Již druhý ročník Document Management Conference se koná 21. dubna 2015
v Konferenčním centru City v Praze 4 za účasti významných firem poskytujících komplexní řešení právě v této oblasti.
Hlavními tématy letošní konference jsou: budoucnost e-dokumentů v EU, správa a ukládání elektronických dokumentů, důvěryhodná archivace, automatizovaná kancelář, mobilní snímání, zpracování faktur a vytěžování dokumentů.
Konferenci zahájí Karl Heinz Mosbach (CEO, ELO Digital Office GmbH), který seznámí účastníky s aktuálními trendy při práci s elektronickými dokumenty.
Dále zazní v první části konference přednáška na téma možností propojení informačního systému SAP a DMS ELO včetně ukázky správy obchodní a projektové agendy.
Kancelář bez papíru anebo automatizovaná kancelář? Na tuto otázku budou hledat odpověď zástupci společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. 
Případovou studií archivace dokumentů v prostředí pojišťovny provede návštěvníky Jan Tejchman ze společnosti Sefira a mobilní snímání dokumentů představí i předvede Tomáš Dolejš ze společnosti Infomatic, zástupce společnosti Kofax pro ČR.
Změny v postavení e-dokumentů v rámci EU a ČR v letech 2015/2016 – to bude téma pro letošní vystoupení Ing. Robert Piffla, spoluautora novely zákona o účetnictví, „technické“ vyhlášky k zákonu o účetnictví, člena pracovní skupiny elektronizace účetnictví při MF, poradce náměstka ministra vnitra, člena Mnohostranného národního fóra pro elektronickou fakturaci. Ten mj. představí posluchačům  eIDAS – Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 910/2014 ze dne 23. července 2014 o elektronické identifikaci a službách vytvářejících důvěru pro elektronické transakce na vnitřním trhu.
Dalšími partnery konference jsou společnosti Exon, ISIT a Pregis.
Document Management Conference se koná 21. dubna 2015 v Kongresovém centru City v Praze 4, Na Strži 65/1702.
REGISTRACE JE JIŽ OTEVŘENA
Podrobný program, spolu s registračním formulářem a profily partnerů konference, naleznete na www.dmcon.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *